BURADAYIZ

Üstün kalite anlayışı ile hızlı ve kesin çözümler sunuyoruz.

Güvenilir İş Ortağı

İleri teknoloji ile donatılmış üretim tesisleri ve Ar-Ge gücü ile Keskinim İzolasyon, yarattığı akıllı çözümleri ve üstün kaliteli ürünleri ile sektörün güvenilir iş ortağıdır.

%100 Yerli Sermaye

%100 yerli sermaye ile faaliyetlerine devam eden Keskinim İzolasyon bir çok ürün çeşidi ile TSE, CE ve ISO belgeleri ile yönetim sistemleri çalışmalarını yürütmektedir.

Keskinim İzolasyon Fabrika
ÜRETİMDE YÜKSEK TEKNOLOJİ

Hakkımızda

Keskinim İzolasyon, daima müşterilerinin ihtiyaçlarını anlamaya çalışarak müşteri beklentilerini karşılayacak ürünler geliştirmeyi, müşterileri için bir fayda yaratmayı amaçlıyor.

İzolasyon sektöründe ürünlerinin kalitesiyle güçlü rekabet avantajı sağlayarak fark yaratan ve kurumsallaşmayı ilke edinen KESKİNİM İZOLASYON; İnsana ve doğaya zarar vermeyen güvenli hammaddeler temin etmeyi, insan kaynaklarını sürekli eğiterek verimli olmalarını sağlamayı, ürünleri her defasında ve zamanında aynı kalitede sunmayı, müşteri beklentileri doğrultusunda tasarım ve AR-GE çalışmaları ile sürekli iyileştirme ve geliştirme faaliyetlerine katkı sağlamayı benimsemiş ve amaç edinmiştir.

Üretimde yüksek teknolojiyi kullanarak, ISO 9001:2008 sertifikasıyla da kalitesini tescil etmiş olan KESKİNİM İZOLASYON, İstanbul’da bulunan üretim tesisleriyle fark yaratan ürünlerini sizler için üretmektedir.

BELGELERİMİZ

Keskinim İzolasyon belgeleri ile standartlara uygunluğunu belgeliyor.

ISO-9001:2008

Kalite Yönetim Sistemi

TSE

Uygunluk Belgesi

SÜRDÜRÜLEBİLİR MÜKEMMELLİK

Yeni ürün ve yatırımlarla büyürken, faaliyetlerin her aşamasında sürdürülebilir mükemmelliği yakalamayı bir yönetim anlayışı olarak benimsiyoruz.

2000
KURULUŞ
2000
MUTLU MÜŞTERİ
21
İŞ ORTAĞI
750
TAMAMLANAN PROJE